Targi Beauty Trends 2019

W weekend 16 i 17 lutego w hali Netto Arena odbywała się druga edycja Targów Beauty Trends.

Druga edycja targów Beauty Trends kierowana byłado wszystkich miłośnikach branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Targi były idealną okazją do pogłębienia swojej wiedzy nie tylko w zakresie przeprowadzanych zbiegów, ale także podwyższenia standardów obsługi klienta, czy promocji marki. Targi skierowane są przede wszystkim do klientów branżowych a także do klientów indywidualnych.

Jako gospodarz wydarzenia miałam niezwykła okazję powitać na scenie wyjątkowe gwiazdy z branży beauty, które przyjechały do nas prosto z Warszawy, ale również lokalnych specjalistów od upiększania.

Pierwszego dnia emocji dostarczyli nam z pewnością koledzy i cudowna koleżanka z Gentelmen Barber Szczecin. Postanowili udowodnić, że barber to miejsce dla wszystkich pokoleń, bo przecież niezależnie od wieku możemy być piękni i stylowi. Z pewnością pomoże nam w tym ostra brzytwa Gentelmenów (i Gentelmenek). W pokazie Barbera spotkaliśmy również Szczecińską Ligę Superbohaterów! Podczas targów Gentelmen Barber Szczecin postanowił wszystkie zyski ze strzyżenia przekazać właśnie dla ich Fundacji.

Przepiękne makijaże połączone z wykładem przygotowały Make Up Institute oraz Agnieszka Szeremeta. Nie można jednak było ukryć podekscytowania publiki wywiadem z Jagą Hupało, która specjalnie dla szczecińskiej publiki przygotowała wyjątkowy performance Creative Manifesto.

Niedzielna scena w całości należała do Jagi Hupalo i jej wspomnianego pokazu oraz do Ewy Gil, cudownej i charyzmatycznej wizażystki oraz specjalistki od piękna. W Szczecinie przygotowała specjalne warsztaty z najnowszych trendów w makijażu, jednak wspomniała, że każde warsztaty to również doskonała okazja, aby wpleść element coachingu i pomóc przyszłym młodym talentom makijażowym uwierzyć w swoje siły i umiejętności.

Wisienka na torcie był pokaz Pauliny Pastuszak, trenerki i stylistki paznokci z Akademii Semilac. Jej twórczość oraz wyjątkowe wzory mogłyby zdobić nie jeden obraz. Paulina jednak postanowiła ubrać w nie paznokcie. Swoją wiedzą dzieliła się na specjalnych warsztatach i pokazach w trakcie targów.

Kilka zdjęć poniżej, ale zachęcam Was do obejrzenia pokazu Creative Manifesto Jagi Hupały oraz fotorelacji na Facebooku.

Galeria zdjęć Beauty Trends

Pokaz Creative Manifesto cz.1

Pokaz Creative Manifesto cz.2

Pokaz Creative Manifesto - finał

 

jaga hupałoAngelika

ewagil

 

tesla