Jubileusz 15-lecia Koła Pomocy Dzieciom z ADHD oraz koncert charytatywny

Najważniejsze są przecież dzieci. Ten rok jest dla mnie szczególnie skierowany na dobro i rozwój dziecka. Zaczęło się od jubileuszu 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Nasza wspólna praca przy organizacji, poprowadzenie przeze mnie konferencji prasowej a następnie całej gali, to było bardzo emocjonujące wydarzenie.

Kolejną realizacją skierowaną na dobro dziecka była konferencja Pływaj z Autyzmem, której skuteczna promocja pomogła nam otworzyć o wiele więcej drzwi niż się spodziewaliśmy. Zorganizowane w ten czas bezpłatne warsztaty i szkolenia dla rodziców dzieci ze spektrum autyzmu, cieszyły się ogromnym zainteresowanie i pozytywnym odbiorem mieszkańców Szczecina.

Zaraz po tych wydarzeniach, w październiku, otrzymałam pytanie czy nie wsparłabym swoją osobą uroczystego spotkania z okazji 15-lecia Koła Pomocy Dzieciom z ADHD TPD oraz koncertu charytatywnego połączonego z licytacją na rzecz dzieci. Nie mogłam odmówić swojego udziału.

1

W uroczystym spotkaniu wzięli udział przedstawiciele europarlamentu i sejmu, przedstawiciele miasta, władze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz rodzice. Miło było spotkać również media. Spotkanie swoim wyjątkowym humorem rozświetlił szczeciński aktor Michał Janicki, w końcu miejscem naszego spotkania był Teatr Kameralny, którego jest Dyrektorem. Ważnym elementem były również odznaczenia dla osób zaangażowanych w pracę Koła.

2

Kolejnego dnia spotkaliśmy się na wieczornym koncercie w klubie Elefunk. Przyjęłam w ten czas już typowo rockowy styl. 😊 Klub pękał w szwach. Na scenie pojawiły się lokalni artyści m.in. Vindersi, zespół Magical, Michał Janicki w repertuarze doskonałym dla dorosłych oraz Piotr Winnicki z repertuarem najpiękniejszych ballad Cohen’a. Atmosfera była bardzo gorąca. Każdy z nas wiedział, że jest tam dla dzieci i to dla nich postanowiliśmy grać i bawić się znakomicie.

3

W przerwach między występami zorganizowaliśmy licytację wspaniałych rzeczy od partnerów i darczyńców koncertu. Na licytacje trafiły m.in. piłka z podpisami piłkarzy Pogoni Szczecin, obraz Henryka Sawki oraz Ewa Staśkiewicz, bilet dla dwóch osób na przedstawienie do Teatru Kameralnego, voucher na weekendowy wypoczynek w hotelu Aurora Family & SPA w Międzyzdrojach, płyta zespołu Big Cyc oraz płyty występujących artystów.

4

Nasza zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Oczywiście nie mogło zabraknąć najważniejszego punktu programu czyli wspólnego tortu, a co było później… to już zostanie naszą słodką tajemnicą. 😊 Było pysznie i wesoło!

5