Wymarzony ślub cywilny? To może zorganizuj ślub humanistyczny? 😊

Ślub humanistyczny to doskonałe uzupełnienie lub alternatywa ślubu cywilnego. Pomyślcie tylko o przyjemności zorganizowania Waszej przysięgi w dowolnym miejscu na ziemi i o dowolnej porze. Nie potrzebujecie w tym celu pisać żadnego podania i żadnej zgody, wystarczy krótki email do mnie :)

[cyt. Wikipedia] Ślub humanistyczny jest alternatywą dla osób, dla których ślub cywilny nie jest wystarczający i…

Wydarzenia takie jak pikniki rodzinne, targi dziecięce lub imprezy otwarte dla mieszkańców jednoznacznie kojarzą się Event Managerom z planowaniem atrakcji również dla dzieci. Każdy przewidujący manager wie, że od dzieci w gruncie rzeczy zależny sukces jego przedsięwzięcia. Znudzone i niezadowolone dzieci wpływają niczym układ domino na swoich rodziców, którzy chcąc nie chcąc swoją obecność będą uzależniać od humoru dziecka.

Rosnąca ilość kanałów w social mediach oraz możliwości promowania się w sieci oraz poza nią często jest nie lada wyzwaniem dla firmy, której strategicznym zadaniem jest przede wszystkim skupienie się na realizacji zadań, sprzedaży lub rozwoju usług. Gdy ciężko jest godzić nam pracę oraz mnożyć pomysły na skuteczna promocję i spójny wizerunek wtedy zaczynamy zastanawiać się komu możemy to zadanie delegować.

Specjalista ds. wizerunku, specjalista ds. relacji publicznych, wirtualna asystentka…

Kanały komunikacji wewnętrznej „elektroniczny” są obecnie najbardziej znane i najszerzej praktykowane. Zapewne dlatego, że są bardzo skuteczne. Wyróżniam tu wszystkie działania odbywające się online tj. wiadomości e-mail oraz wszystkie graficzne aspekty wysyłane załącznikiem, Internet, profile w social mediach, blogi, video blogi oraz newslettery publikowane online lub subskrypcje. Dostępność darmowych programów, które pomagają przy tworzeniu grafik dla komunikacji elektronicznej, pozwala nam rozwijać i…

Komunikacja pełni ważną funkcję w każdym aspekcie naszego życia. Gdy spojrzymy na jej słownikową definicję, to spotkamy się z określeniem „przepływu informacji” bądź „przekazu i odbioru informacji”. Pewnie nie zaskoczę Was stwierdzeniem, że w biznesie komunikacja może być naszym silnym sprzymierzeńcem lub, jeśli nie jest odpowiednio zarządzana, największym przeciwnikiem. W swojej pracy lubię mówić o komunikacji wewnętrznej w organizacji oraz komunikacji zewnętrznej. Będąc tłumaczem, copywriterem oraz…