SESJE ZDJĘCIOWE ORAZ TWORZENIE FILMÓW

Chodź nagramy fajny film!

Przekaz filmowy to najskuteczniejsza metoda komunikacji w Internecie. Wykorzystując inspirujące i ciekawe filmy możesz przekazywać swoim odbiorcom cenną wiedzę, opowiedzieć o swoim biznesie, a nawet pokazać go od „kuchni”. Odpowiednio przygotowany scenariusz i plan filmu pozwoli zaprezentować każdy ważny element sprzedawanego towaru lub usługi. Dobra atmosfera podczas nagrań gwarantowana! 🙂 

Wykorzystaj film podczas działań rekrutacyjnych

Filmy video to również doskonały sposób na wyróżnienie swoich działań w zakresie marketingu rekrutacyjnego na tle innych pracodawców. 

Ciekawym pomysłem będzie wywiad z pracownikiem zadowolonym ze swojej pracy lub opowiadający o jej szczegółach, a może warto pokazać możliwość awansu w firmie? Taka treść będzie służyć potencjalnym kandydatom, którzy zastanawiają się nad złożeniem swojej aplikacji.

Filmy to doskonała możliwość zaprezentowania rekrutacji na dane stanowisko. Opis nigdy nie będzie bardziej rzeczywisty, niż nagrany na terenie firmy, w danym dziale, przy konkretnym biurku lub stanowisku pracy, które czeka na nowego kandydata.

Grafika stworzona na potrzeby promocji w social mediach. Sesja zdjęciowa odbyła się na terenie stadionu Pogoni Szczecin. Tamara potrzebowała zdjęć na potrzeby swojej marki osobistej: psycholog sportu.

Sesja zdjęciowa

Dobre zdjęcie ma za zadanie podkreślić wizerunek Twojej marki, podkreślić pełen profesjonalizm usług oraz zainteresować potencjalnego klienta. 

W przypadku marki osobistej, bardzo ważne jest podkreślenie na zdjęciu Twojego profesjonalizmu i szerokiej wiedzy w zakresie oferowanych usług. Na tej podstawie Twoi potencjalni klienci podejmą pierwszy kontakt lub interakcje za pośrednictwem social mediów. 

W zależności od profilu Twojej firmy, lubimy pracować w środowisku, które nie jest dla Ciebie stresujące, w którym czujesz się naturalnie. Zależy nam, aby pokazać Twoją prawdziwą naturę – może nawet trochę zwariowaną. O ile widzimy potencjał w bardzo poważnych i eleganckich zdjęciach, to nie możemy odmówić Tobie również tych wesołych, zwariowanych, spontanicznych i zakręconych. 

 

Staramy się przekonać Ciebie do tego, że aparat nie gryzie i nie stresuje, ewentualnie trochę pstryka i hałasuje. Jesteśmy cały czas z Tobą! Rozmawiamy, śmiejemy się i redukujemy napięcie, podpowiadamy jak można zrobić to inaczej, ciekawiej, lepiej. 

Jesteśmy asystentem gwiazdy… bo to ty błyszczysz podczas takiej sesji!

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Czy wiesz że…

Nie zostały przeprowadzone żadne badania lub analizy nad tym, ile wykonuje się zdjęć w ciągu roku. Szacuje się, że rocznie wykonujemy ponad 1 trylion zdjęć. Na samym Instagramie pojawia się około 95 milionów zdjęć dziennie. Natomiast na Facebooku publikujemy dziennie…. ponad 300 milionów zdjęć. 85% zdjęć wykonane są smartfonem, a tylko 10,3% aparatem cyfrowym. (Business Insider, rok 2017)

SKONTAKTUJ SIĘ

Wyrażam zgodę na zasady zawarte w

politce prywatności.

KONTAKT

+45 515 755 588

ul. Tomasza Zana 8/1

71-161 Szczecin