AMbitnie & Kreatywnie

Szukacie miejsca, w którym Wasze dzieci spędzą czas ciekawie, kreatywnie i AMbitnie!
Doskonale trafiliście!
Nasze centrum to doskonała przestrzeń dla dobrej zabawy, pobudzenia kreatywności i rozwoju zainteresowań Waszych pociech. Jesteśmy wyjątkowi, bo nasz zespół od lat pracuje zarówno z dziećmi jak i młodzieżą. Doskonale odnajdujemy się w ich świecie. Rozwijamy ich umiejętności, wzmacniamy poczucie wartości, odkrywamy  nieznane dotąd talenty i przecieramy im światowe szklaki, dzięki ciekawym lekcjom języka angielskiego.
Pracujemy na najwyższym poziomie kreatywności, jednak w oparciu o naszą profesjonalną wiedzę i doświadczenie. Działamy po to, aby spełniać dziecięce marzenia i rozwijać umiejętności w absolutnie fantastyczny i nietuzinkowy sposób.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

OFERTA

KreaTYwne Urodziny

Oferujemy indywidualne podejście i mnóstwo dobrej zabawy z doświadczonymi pedagogami i animatorami czasu wolnego. Zorganizujemy wymarzone urodziny z ulubionymi bohaterami Twojego dziecka. Wspaniałe dekoracje i ciekawe scenariusze urodzinowe spowodują, że goście będą długo wspominać Waszą imprezę.

AMbitne lekcje językowe

Język fajnie znać i UŻYWAĆ! Podczas zajęć skupiamy się na przełamywaniu bariery mówienia, pomagamy w nadrobieniu zaległości, przygotowujemy do egzaminów i certyfikatów, ale również pozwolimy Ci wskoczyć na wyższy poziom językowy. Z nami uwolnisz się od stresu związanego z mówieniem.

 
 

WarszTATY Mamy i dziecka

Ciekawe spotkania, kreatywne warsztaty i inspirujący ludzie – to wszystko czeka na Ciebie i Twoje dziecko w naszym centrum.  Zapraszamy Was do udziału w warsztatach tematycznych, kulinarnych, kulturowych i plastycznych. Zajęcia rozwijają zdolności manualne i poprawiają koncentrację dziecka, rozbudzają ciekawość światem, a także rozwijają lub odkrywają zdolności dziecka. Wspólnie spędzony czas rodzinny podczas warsztatów to możliwość budowania bliższych relacji w rodzinie, a także miłe spędzony czas i pauza od pędzącego świata.

REFERENCJE

KONTAKT

+48 601 331 249
ambitnieikreatywnie@gmail.com
www.ambitnieikreatywnie.pl

ul. Joachima Lelewela 8a
(1 piętro C.H. MAGNET)
71-161 Szczecin

SKONTAKTUJ SIĘ

    Wyrażam zgodę na zasady zawarte w

    politce prywatności.