AMbitne lekcje angielskiego

Zapraszamy na wyjątkowe, ciekawe i kreatywne lekcje angielskiego. Od lat udowadniamy, że angielski fajnie znać i UŻYWAĆ! Podczas zajęć skupiamy się na przełamywaniu bariery mówienia, pomagamy w nadrobieniu zaległości, przygotowujemy do egzaminów i certyfikatów, ale również pozwolimy Ci wskoczyć na wyższy poziom językowy. Z nami uwolnisz się od stresu związanego z mówieniem.
Nasi lektorzy posiadają wieloletnie doświadczenie, ale…. co najważniejsze, są naprawdę SUPER ludźmi o wielkich sercach, pełnymi życiowego optymizmu. Zawsze witamy Was szerokim uśmiechem na twarzy, co powoduje, że nawet w najgorszą jesienną pogodę Wasze dzieciaki chętnie uczestniczą w zajęciach.
Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe – zarówno stacjonarnie jak i online. Organizujemy zajęcia dla dzieci już od 4 roku życia (grupy 4-6 lat i 7-10 lat). Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu ośmioklasisty oraz do matury. W naszej ofercie znajdziesz również zajęcia dla świeżo upieczonych rodziców (Mama, Tata i Bobas), kursy dla dorosłych i seniorów.

 
 

KONTAKT

+48 601 331 249
ambitniekreatywnie@gmail.com
www.ambitnieikreatywnie.pl

ul. Joachima Lelewela 8a
(1 piętro C.H. MAGNET)
71-161 Szczecin