AMbitne lekcje językowe

Zapraszamy na wyjątkowe, ciekawe i kreatywne lekcje językowe. Od lat udowadniamy, że język fajnie znać i UŻYWAĆ! Podczas zajęć skupiamy się na przełamywaniu bariery mówienia, pomagamy w nadrobieniu zaległości, przygotowujemy do egzaminów i certyfikatów, ale również pozwolimy Ci wskoczyć na wyższy poziom językowy. Z nami uwolnisz się od stresu związanego z mówieniem.
Nasi lektorzy posiadają wieloletnie doświadczenie, ale…. co najważniejsze, są naprawdę SUPER ludźmi o wielkich sercach, pełnymi życiowego optymizmu. Zawsze witamy Was szerokim uśmiechem na twarzy, co powoduje, że nawet w najgorszą jesienną pogodę Wasze dzieciaki chętnie uczestniczą w zajęciach.
Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe – zarówno stacjonarnie jak i online. Organizujemy zajęcia dla dzieci już od 4 roku życia (grupy 4-6 lat i 7-10 lat). Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu ośmioklasisty oraz do matury. W naszej ofercie znajdziesz również zajęcia dla świeżo upieczonych rodziców (Mama, Tata i Bobas), kursy dla dorosłych i seniorów.

 
 

Oferta kursów

Mama, tata i... bobas​

Jesteś młodym rodzicem i chciałbyś podtrzymać, utrwalić lub udoskonalić swój język? Zapraszamy cię na lekcje, oj nie czekaj wróć, na spotkania z innymi rodzicami, którzy tak jak ty chcą spędzić miło czas i porozmawiać na różne tematy w innym języku.

Kursy dla dzieci​

Dobra zabawa, tańce, muzyka i wspólny śpiew. Tak właśnie dzieci uczą się z nami języka obcego. Zapraszamy na kreatywne zajęcia, które udowodnią najmłodszym, że English is FUN. Prowadzimy grupy dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat i od 7 do 10 lat.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i maturalnego​

Przygotowujemy dzieci i młodzież do egzaminów szkolnych i certyfikatów językowych. Z nami podszkolicie gramatykę, poćwiczycie konwersacje oraz nadrobicie zaległości.

Kursy dla dorosłych​

Zapraszamy na lekcje językowe również dorosłych. Zajęcia prowadzimy na poziomie podstawowym, średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym. Zapraszamy również na zajęcia z konwersacji, podczas których mało piszemy a dużo mówimy i rozmawiamy.

Seniorzy​

Halo seniorzy! Jeśli nudzicie się w domu, to zapraszamy na przyjemne spotkania z językiem obcym. Na naszych zajęciach nauczysz się praktycznych zwrotów językowych, które przydadzą Ci się między innymi w podróży. Z nami czas spędzisz miło, kreatywnie i ciekawie.

Pogotowie językowe

Pogotowie językowe to usługa, która umożliwia Wam szybki kontakt z naszymi doświadczonymi lektorami w sytuacjach nagłych czy wątpliwościach dotyczących nauki. Są to jednorazowe, niezobowiązujące zajęcia – bez zapisów. Przed przybyciem należy jedynie dać znać telefonicznie o swojej wizycie. 

Niezależnie od tego czy potrzebujecie pomocy w zadaniu domowym, zastanawiacie się nad poprawną gramatyką, czy chcecie skonsultować wątpliwości związane z materiałem lekcyjnym – nasze Pogotowie Językowe jest do Waszej dyspozycji.

Godziny dostępności:                                                                    Cena:                                                              Poniedziałek 18:00                                                                          30 zł / h                                                          Czwartek 19:00

 

Cennik

Plan zajęć

Galeria

KONTAKT

+48 601 331 249
ambitnieikreatywnie@gmail.com
www.ambitnieikreatywnie.pl

ul. Joachima Lelewela 8a
(1 piętro C.H. MAGNET)
71-161 Szczecin