O NAS

Angelika Muchowska

Od ostatnich 12 lat jestem związana z tworzeniem i planowaniem działań promujących wizerunek. Doradzam w zakresie budowania marki personalnej, ale również wizerunku firmy, organizacji, fundacji itp. Opracowuje plany i wdrażam kampanie, które pomagają zwiększyć zasięgi prowadzonych działań online.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyłam kierunek Filologia angielska. Już w trakcie studiów zdobywałam doświadczenie tłumacza oraz lektora języka angielskiego. To właśnie dzięki pracy tłumacza, otrzymałam pierwsze zlecenia w roli konferansjera. W mojej karierze miałam okazję prowadzić lub tłumaczyć wiele prestiżowych wydarzeń.

Anna Trzaska

Jestem absolwentką University of Highlands and Islands w Perth. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz klasy pierwszej i drugiej podstawowej. 

Od trzech lat jestem lektorem języka angielskiego i korzystam z wiedzy i z doświadczenia jakie zdobyłam na kierunku Early Education and Child Care. Teorie oraz praktykę z pracy z dziećmi w Wielkiej Brytanii przekładam na naukę moich uczniów, do których indywidualne podejście jest dla mnie najważniejsze. 

Angielski to moja pasja, z którą lubię się dzielić. Nauka poprzez zabawę to mój cel, gdyż english is fun! 🙂

Karolina Majka

Jestem osobą, która kocha naukę języków obcych i ogromnie fascynuje się w szczególności językiem angielskim. Kocham pracę z dziećmi, ale świetnie dogaduję się również z osobami dorosłymi – jestem osobą bardzo otwartą i komunikatywną.

W nauczaniu kieruję się przede wszystkim indywidualnymi predyspozycjami i potrzebami ucznia, dostosowując do nich mój sposób prowadzenia lekcji. W życiu prywatnym interesuję się literaturą, pisarstwem, sztuką oraz piłką nożną.

Agnieszka Falarz

Agnieszka Falarz

W ciągu ostatnich lat miałam przyjemność pracować z niesamowitymi uczniami i być świadkiem ich rozwoju umiejętności językowych. Moim celem jest stworzenie przyjaznego środowiska, w którym dzieci oraz młodzież może się rozwijać i rozwijać miłość do języka angielskiego.

Wierzę, że sprawiając, że nauka jest zabawna i interaktywna, mogę rozbudzić ich ciekawość i uczynić podróż językową ekscytującą przygodą dla moich uczniów. Oprócz nauczania, w wolnym czasie uwielbiam grać w siatkówkę, windsurfing oraz gotowanie.

Anna Lozovaia

Już od trzech lat mieszkam w Polsce i prowadzę zajęcia z języka polskiego, angielskiego oraz niemieckiego. Ukończyłam kierunek filologia niemiecko-angielska. Lubię uczyć młodzież, dzieci oraz osoby dorosłe. Zajęcia prowadzę w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze.

Jestem osobą pozytywnie nastawioną, lubię się rozwijać i wspierać uczniów w nauce języka obcego. Na zajęciach wykorzystuje nowoczesne metody oraz ciekawe zadania, które pomogą efektywnie nauczyć się języka. W czasie wolnym chętnie gram w siatkówkę i lubię podróżować.

Anna Kędzia

I am a native speaker from Houston, Texas. I’ve been working with English language learners for 7 years, and teaching English as a foreign language for 4 years. I have a bachelor’s degree from Texas A&M University and a Master’s degree from the University of Szczecin, and this year I completed my TESOL/TEFL certification.

I really enjoy reading, riding my bike, and playing frisbee. And my favorite food is ice cream!!


 

Jestem native speakerem z Houston w Teksasie. Od 7 lat pracuję z osobami uczącymi się języka angielskiego, a od 4 lat uczę języka angielskiego jako języka obcego. Posiadam tytuł licencjata z Texas A&M University oraz tytuł magistra z Uniwersytetu Szczecińskiego, a w 2023 ukończyłam certyfikację TESOL/TEFL.

Bardzo lubię czytać, jeździć na rowerze i grać w frisbee. Moim ulubionym jedzeniem są lody!!

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Czas na nową stronę? Robimy ją po angielsku? Niezależnie od tego czy już masz, czy chcesz mieć napisz do nas!

SKONTAKTUJ SIĘ

  Wyrażam zgodę na zasady zawarte w

  politce prywatności.

  KONTAKT

  +45 515 755 588

  ul. Tomasza Zana 8/1

  71-161 Szczecin