O NAS

🟣 Od ostatnich 11 lat jestem związana z tworzeniem i planowaniem działań promujących wizerunek. Doradzam w zakresie budowania marki personalnej, ale również wizerunku firmy, organizacji, fundacji itp. Opracowuje plany i wdrażam kampanie, które pomagają zwiększyć zasięgi prowadzonych działań online.

🟣 W AM Brand  zajmuje się głównie tworzeniem i nadzorowaniem mediów społecznościowych naszych klientów. Kreuje dla nich treści, grafiki oraz animacje do postów. Do moich zadań należy również edycja stron internetowych, transkrypcja filmów jak i ogólna administracja biura. Po pracy lubię wczytać się w książkę lub wyruszyć na długi spacer.

🟣 Jestem absolwentką University of Highlands and Islands w Perth. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz klasy pierwszej i drugiej podstawowej. 

Angielski to moja pasja, z którą lubię się dzielić. Nauka poprzez zabawę to mój cel, gdyż english is fun! 🙂

🟣 Jestem osobą, która kocha naukę języków obcych i ogromnie fascynuje się w szczególności językiem angielskim. Kocham pracę z dziećmi, ale świetnie dogaduję się również z osobami dorosłymi – jestem osobą bardzo otwartą i komunikatywną. W nauczaniu kieruję się przede wszystkim indywidualnymi predyspozycjami i potrzebami ucznia, dostosowując do nich mój sposób prowadzenia lekcji. W życiu prywatnym interesuję się literaturą, pisarstwem, sztuką oraz piłką nożną.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Czas na nową stronę? Robimy ją po angielsku? Niezależnie od tego czy już masz, czy chcesz mieć napisz do nas!

SKONTAKTUJ SIĘ

  Wyrażam zgodę na zasady zawarte w

  politce prywatności.

  KONTAKT

  +45 515 755 588

  ul. Tomasza Zana 8/1

  71-161 Szczecin