O NAS

Angelika Muchowska

Od ostatnich 12 lat jestem związana z tworzeniem i planowaniem działań promujących wizerunek. Doradzam w zakresie budowania marki personalnej, ale również wizerunku firmy, organizacji, fundacji itp. Opracowuje plany i wdrażam kampanie, które pomagają zwiększyć zasięgi prowadzonych działań online.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyłam kierunek Filologia angielska. Już w trakcie studiów zdobywałam doświadczenie tłumacza oraz lektora języka angielskiego. To właśnie dzięki pracy tłumacza, otrzymałam pierwsze zlecenia w roli konferansjera. W mojej karierze miałam okazję prowadzić lub tłumaczyć wiele prestiżowych wydarzeń.

Anna Trzaska

Jestem absolwentką University of Highlands and Islands w Perth. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz klasy pierwszej i drugiej podstawowej. 

Od trzech lat jestem lektorem języka angielskiego i korzystam z wiedzy i z doświadczenia jakie zdobyłam na kierunku Early Education and Child Care. Teorie oraz praktykę z pracy z dziećmi w Wielkiej Brytanii przekładam na naukę moich uczniów, do których indywidualne podejście jest dla mnie najważniejsze. 

Angielski to moja pasja, z którą lubię się dzielić. Nauka poprzez zabawę to mój cel, gdyż english is fun! 🙂

Karolina Majka

Jestem osobą, która kocha naukę języków obcych i ogromnie fascynuje się w szczególności językiem angielskim. Kocham pracę z dziećmi, ale świetnie dogaduję się również z osobami dorosłymi – jestem osobą bardzo otwartą i komunikatywną.

W nauczaniu kieruję się przede wszystkim indywidualnymi predyspozycjami i potrzebami ucznia, dostosowując do nich mój sposób prowadzenia lekcji. W życiu prywatnym interesuję się literaturą, pisarstwem, sztuką oraz piłką nożną.

Agnieszka Falarz

Agnieszka Falarz

W ciągu ostatnich lat miałam przyjemność pracować z niesamowitymi uczniami i być świadkiem ich rozwoju umiejętności językowych. Moim celem jest stworzenie przyjaznego środowiska, w którym dzieci oraz młodzież może się rozwijać i rozwijać miłość do języka angielskiego.

Wierzę, że sprawiając, że nauka jest zabawna i interaktywna, mogę rozbudzić ich ciekawość i uczynić podróż językową ekscytującą przygodą dla moich uczniów. Oprócz nauczania, w wolnym czasie uwielbiam grać w siatkówkę, windsurfing oraz gotowanie.

Marta Zalewska

Jestem studentką Uniwersytetu Szczecińskiego z ukończonym pierwszym stopniem z filologii angielskiej. Angielskiego nauczam już od ponad 3 lat i uwielbiam obserwować jak moi uczniowie przełamują swoje bariery i zaczynają posługiwać się tym językiem również poza zajęciami. Jestem zwolenniczką metody komunikatywnej i realnego używania wiedzy. 
 
Poza pracą i nauką jestem pasjonatką biwakowania i aktywności na świeżym powietrzu. Uwielbiam dobre jedzenie, spacery, wodę i zachody słońca!

Ola Kowalczyk

Ponad połowa życia spędzona w Anglii obdarowała mnie wielką pasją do języka. Umiejętność porozumiewania się z drugą osobą przynosi nie tylko ogromną satysfakcję, ale również dumę.

Niestety, cała przyjemność z nauki języka ucieka, gdy jest to dla nas temat stresujący bądź nudny – na lekcji trzeba wysiedzieć, a kartkówkę zdać.

Moim celem jest wprowadzić poczucie frajdy w naukę oraz pogonić stres i wstyd! Nasze wspólne zajęcia to bezpieczna przystań dla rozwoju i śmiechu.

Po trzech latach doświadczenia w nauczaniu mogę szczerze stwierdzić, że zarówno z bąbelków małych, jak i dorosłych, można wyciągnąć miłość do angielskiego. 🙂

Aktualnie studiuję filologię angielską, a w wolnym czasie interesuje się literaturą oraz wszelkimi formami autoekspresji.

Julia Pietzner

Odkąd pamiętam interesuję się nauką języków, a dzięki rodzinie, styczność  z językiem niemieckim mam od zawsze.

„Ten kto nie popełnia błędów, ten się nie uczy” i „nie ma głupich pytań” to dwa moje ulubione motta, jeśli chodzi o naukę i przekazywanie wiedzy. Wierzę, że by nauczyć się materiału, trzeba go najpierw zrozumieć.

Moim celem jest przekazanie swojej wiedzy dzieciom, poprzez zabawę         i zachęcanie, by pomimo potknięć się nie poddawały 🙂

Oprócz bycia studentką, interesuję się literaturą i podróżami.

Marta Mazur

Dzięki pierwszym studiom, które ukończyłam w 2019 roku, miałam okazję trzykrotnie wyjechać do Stanów Zjednoczonych na studencki program Work & Travel. Podróże za ocean sprawiły, że odkryłam moją prawdziwą pasję, jaką jest nauka języka angielskiego. Dzięki zdobytym doświadczeniom, ciekawości poznawczej i chęci przekazywania wiedzy podjęłam decyzję o rozpoczęciu kolejnych studiów – wybrałam filologię angielską ze specjalnością nauczycielską.


Obecnie łączę studiowanie z pracą lektorki. Prowadzę także zajęcia grupowe w kilku szczecińskich przedszkolach. Z wielką radością obserwuję, jak dzieci od najmłodszych lat przyswajają język angielski poprzez gry, zabawy, tańce i śpiewanie. 


W mojej pracy jestem zwolenniczką podejścia indywidualnego. Uważam, że budowanie dobrych relacji z każdym z uczniów zwiększa ich motywację wewnętrzną oraz zaangażowanie w naukę – a to z kolei przekłada się na świetne efekty!

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Czas na nową stronę? Robimy ją po angielsku? Niezależnie od tego czy już masz, czy chcesz mieć napisz do nas!

SKONTAKTUJ SIĘ

  Wyrażam zgodę na zasady zawarte w

  politce prywatności.

  KONTAKT

  +45 515 755 588

  ul. Tomasza Zana 8/1

  71-161 Szczecin