Kampania #JestPracaWRegionie

Promowanie lokalnych pracodawców

Od czerwca 2021 r. wraz z Polską Fundacją Społeczeństwa Przedsiębiorczego rozpoczęliśmy pracę nad Kampanią Targów Pracy #JestPracaWRegionie.

Celem kampanii jest wsparcie osób poszukujących pracy poprzez zaprezentowanie polecanych pracodawców ze Szczecina i regionu zachodniopomorskiego. 

Z drugiej strony kampania wspiera regionalnych pracodawców w skutecznym dotarciu  do potencjalnych pracowników, poprzez promocję oferty zatrudnieniowej oraz wizerunku pracodawcy. 

Koordynatorem projektu jest Angelika Muchowska, właścicielka agencji AM Brand. 


W kampanii zajmujemy się m.in:

  • Kontaktem z pracodawcami;

  • Przygotowaniem scenariuszy reportaży;

  • Stworzeniem napisów i tłumaczeń reportaży;

  • Przeprowadzeniem wywiadów z pracownikami;

  • Organizacją nagrań.

Jednym z nich jest Angelika Muchowska - kobieta nad wyraz przedsiębiorcza, dlatego tak dobrze się dogadujemy. Angelika jest konferansjerem, prezenterem, tłumaczem i trenerem języka angielskiego a przy tym właścicielką AM Brand - Agencja Public Relations. Wspiera naszą fundację w działaniach związanych z wizerunkiem i promocją. Wspólnie realizujemy także kampanię społeczną #JestPracaWRegionie, w ramach której odwiedzamy z kamerą najciekawszych regionalnych pracodawców. Efekty możecie zobaczyć m.in. na Targi Pracy Szczecin. Angelika Muchowska to profesjonalistka, w 200% angażująca się w realizowane projekty, lubiąca ludzi i kontakt z nimi, otwarta na inicjatywy społeczne.
Maciej Patynowski
Prezes Polskiej Fundacji Społeczeństwa Przedsiębiorczego
Współpracę z Angeliką mogę określić jako przyjemną i profesjonalną. Jej elastyczność, dobre nastawienie i przygotowanie do nagrań pomaga realizować projekty sprawnie. Jej umiejętności budowania dobrych relacji z drugą osobą pomagają również przezwyciężać stres osób niedoświadczonych w pracy z kamerą.
Dominik Czech
Szeroki Kąt Produkcja Filmowa

Reportaże z kampanii:

Podsumowanie kampanii

To był niezwykły rok pełny wspólnej pracy przy realizacji ciekawych reportaży. Naszym celem było zarówno zaprezentowanie rozległej oferty zatrudnieniowej w naszym regionie, ale też wsparcie firmy w realizacji działań rekrutacyjnych.
 
Zaprezentowaliśmy Wam 15 reportaży przedstawiając firmy z różnych branż: produkcyjnej, e-commerce, agencji HR, firm szkoleniowych, energii odnawialnej.
 
W sumie dotarliśmy do 200 000 widzów, z czego jesteśmy niezwykle dumni!

KONTAKT

+45 515 755 588

ul. Tomasza Zana 8/1

71-161 Szczecin