O MNIE

Witajcie, jestem absolwentką kierunku Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Szczecińskim. Już w trakcie studiów zdobywałam doświadczenie jako tłumacz oraz lektor języka angielskiego. Dziwne? Dla mnie całkiem naturalne, bo skąd młody człowiek, pełen różnych pomysłów, może wiedzieć, czym chciałby się w przyszłości zajmować, jeśli sam nie spróbuje tego robić? Specjalizuję się w tłumaczeniach pisemnych oraz tłumaczeniach konsekutywnych spotkań firmowych, wydarzeń oraz szkoleń. Prowadzę również lekcje angielskiego zarówno grupowe, jak i indywidualne. Z upływem czasu, moja praca coraz częściej łączyła mnie ze sceną, nawet nie wiem, kiedy stanowisko tłumacza połączyło się z pracą konferansjera, prezentera i moderatora. Jednak jestem niezmiernie szczęśliwa, że tak się stało! 

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Tłumacz

Lektor języka

Konferansjer

ZAUFALI MI

REFERENCJE

GALERIA

KONFERANSJER, PREZENTER, TŁUMACZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Przekaż mi mikrofon i nie martw się o nic więcej. Doskonale przygotuje się do Twojego wydarzenia niezależnie czy jest to szalona zabawa czy specjalistyczna konferencja. Otwarty umysł, niezwykła komunikatywność, optymizm i niebanalny dowcip, przy mnie każdy gość poczuje się wyjątkowo. Pracuję przy wydarzeniach organizowanych dla dzieci, dla biznesu oraz dla pracowników. Zapraszam do współpracy przy organizacji: targi branżowe, bankiety, gale, otwarcie nowych inwestycji, imprezy okolicznościowe, urodziny, pikniki, festyny, imprezy firmowe, spotkania z pracownikami, studniówki, wydarzenia dla dzieci oraz śluby humanistyczne. Wydarzenia prowadzę w języku polskim i angielskim oraz zapewniam jednocześnie tłumaczenie na odpowiedni język. Oferuję tłumaczenia konsekutywne podczas wydarzeń oraz tłumaczenia pisemne z lub na język angielski. Tłumaczę materiały reklamowe, książki, blogi, strony internetowe oraz inne materiały. 

 

OBSERWUJ MNIE NA FACEBOOKU

Jak zostałam konferansjerem? W sumie to byłam nim na długo przed tytułowaniem siebie tym zwrotem. Jako dla tłumacza, praca na scenie była dla mnie normą. Potem pojawiło się doświadczenie z firmy, w której pracowałam, jako specjalista ds. wizerunku i komunikacji. Wtedy byłam już nie tylko tłumaczem, ale również organizatorem różnych wydarzeń i spotkań, gdzie często przyjmowałam rolę prowadzącej. Potem pojawiły się propozycje z zewnątrz i tak właśnie… zostałam konferansjerem, moderatorem, prezenterem, gospodarzem – nazw jest naprawdę bardzo wiele. Obserwuj mnie na Facebooku i zobacz, czym zajmuję się na co dzień?