WSPIERANIE DZIAŁAŃ REKRUTACYJNYCH I MARKI PRACODAWCY

Wsparcie przy promocji Twojej rekrutacji!

Rekrutujesz i rekrutujesz… i w sumie to jakoś Ci to idzie, ale czujesz, że nie wykorzystujesz pełnego potencjału Twojej firmy? Możemy Ci pomóc w całym procesie promocji i wyróżnienia Twojej rekrutacji oraz marki na rynku pracodawców! 

Nasze działania opieramy opieramy o komunikacje budującą pozytywne doświadczenia kandydatów i Twoich przyszłych pracowników. W pełni identyfikujemy się z Twoją marką, oczekiwanym profilem kandydata i charakteru rekrutacji. 

Rzecznik Prasowy i działania PR

Zacznijmy od ciekawego ogłoszenia

Stworzymy ciekawe i chwytliwe ogłoszenie, które opublikujemy w czołowych portalach rekrutacyjnych lub innych kanałach informacyjnych. Nasze ogłoszenie na pewno wyróżni Twoją firmę spośród pozostałych ogłoszeń i pozwoli dotrzeć do odpowiedniego kandydata.

Employee Value Proposition

Ustalimy i podkreślimy w komunikacji wartości, którymi kieruje się Twoja firma na każdym etapie współpracy z pracownikami. Dzięki temu sprawniej osiągniemy założone cele i szybciej znajdziemy odpowiednich kandydatów! Nie marnujemy Twojego czasu na nieefektywne rozmowy kwalifikacyjne.

Promocja na wydarzeniach

Przygotujemy i poprowadzimy spotkania promocyjne z kandydatami organizowane w Urzędach Pracy, możemy reprezentować Twoją firmę na targach pracy lub na targach studenckich. Przedstawimy prelekcje lub prezentacje o Twojej marce i ofertach pracy, stażu czy praktyki.

Social media

Do promocji marki oraz rekrutacji wykorzystamy nowoczesne media i dobierzemy kanały informacyjne odpowiednio dla Twoich odbiorców. Mamy dobre pomysły i doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji w innowacyjny sposób - za pośrednictwem Facebooka, Instagrama lub You Tuba

Filmy w rekrutacji

Przedstawimy Twoją rekrutacje w ciekawy sposób np. przez nagranie filmu o nowym stanowisku, wywiadu z aktualnym pracownikiem lub menadżerem tego działu. Możemy również pokazać pracę zespołu od tzw. "kuchni", aby przyszły kandydat dokładnie wiedział, jak wygląda to stanowisko.

Dobry pomysł to podstawa

Dla naszych klientów tworzymy wyjątkowe projekty na podstawie naszych autorskich pomysłów. Pomagamy im wyróżnić się spośród innych pracodawców i tym samym zainteresować profilem firmy większą ilość kandydatów. Potrafimy Was pozytywnie zaskoczyć!

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

SKONTAKTUJ SIĘ

  Wyrażam zgodę na zasady zawarte w

  politce prywatności.

  KONTAKT

  +45 515 755 588

  ul. Tomasza Zana 8/1

  71-161 Szczecin