PROJEKTY GRAFICZNE

Atrakcyjne grafiki w social mediach

Udostępniając treści w mediach społecznościowych powinniśmy zadbać o tematyczną i charakterystyczną dla naszej marki grafikę. Oferujemy przygotowywanie przykuwających oko grafik i szablonów, doskonale podkreślających Twoją markę i spójne z Twoją branżą. 

Przygotowujemy grafiki do artykułów, blogów, postów w mediach społecznościowych, banerów wydarzeń oraz innych. Grafiki są dostosowane do parametrów poszczególnych mediów.

Plakaty, banery, ulotki i inne…

Nasza oferta zawiera tworzenie projektów graficznych dla popularnych form reklamowych takich jak:

  • banery,

  • ulotki,

  • katalogi,

  • wizytówki,

  • plakaty.

Tworzymy również projekty graficzne dla ogłoszeń o pracę lub wykonanie graficznych prezentacji sprzedażowych lub szkoleniowych.

 

Stworzymy logo dla Twojego biznesu lub wydarzenia…

Logo to ważny element identyfikacji nie tylko Twojej marki, ale również organizowanych wydarzeń. Dobre logo wpada w oko odbiorcy i pozwala utożsamić obraz z marką. Ważny jest odpowiedni dobór kolorów oraz kształtów. Logo powinno prezentować się dobrze zarówno w formie elektronicznej jak i drukowanej. Przy projekcie myślimy również o przyszłym jego zastosowaniu np. nadruku na gadżetach lub animacji. Zależy nam, aby finalna kreacja dobrze służyła naszym klientom i nie podnosiła kosztów jego użycia na gadżetach reklamowych. 

Myślisz o wejściu na rynek zagraniczny ze swoim produktem? Koszty tłumacza i grafika Cię przerażają?

W naszej agencji otrzymasz kompleksową ofertę projektu i tłumaczenia! W pakiecie cena jest zawsze lepsza. Zaufaj nam 🙂 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Czy wiesz że…

Istnieje wiele ciekawych programów online, które będą łatwo wspierać Ciebie w tworzeniu grafik na potrzeby social mediów. Do ich obsługi nie potrzebujesz doświadczenia i wiedzy w zakresie projektowania grafik. Napisz do nas, a nauczymy Cię jak z nich korzystać i oszczędzać na pracy profesjonalnego grafika!

SKONTAKTUJ SIĘ

Wyrażam zgodę na zasady zawarte w

politce prywatności.

KONTAKT

+45 515 755 588

ul. Tomasza Zana 8/1

71-161 Szczecin