REKLAMA W MEDIACH I PRASIE

Artykuł sponsorowany – idealna reklama Twojej marki

Czasopisma branżowe dają możliwość płatnej promocji za pośrednictwem banerów reklamowych lub artykułów sponsorowanych. Wybierając czasopismo z konkretnej branży gwarantujesz sobie dostęp do konkretnego czytelnika, zainteresowanego właśnie Twoją branżą. 

Nasza agencja współpracuje z wieloma wydawnictwami i redakcjami, więc doskonale wiemy, które czasopisma trafią do Twojej grupy docelowej. Nie musisz zastanawiać się, które tytuły będą odpowiednie i jak stworzyć doskonałą reklamę. Przedstawimy Ci kompleksową ofertę i w pełni wesprzemy Cię w procesowaniu reklamy. Zaprojektujemy grafikę, napiszemy artykuł i zaproponujemy najlepsze czasopisma. 

Dzięki temu, że jako agencja publikujemy dużą ilość reklam posiadamy preferencyjne stawki w tym zakresie. Zawsze wiemy o nadchodzących promocjach i specjalnych cenach. Z chęcią podzielimy się z Tobą tym doświadczeniem.

71886476_730738687392798_962841275881488384_o

Reklama w radiu

Kampania medialna w radiu brzmi skomplikowanie? Na pewno pojawia się wiele wątpliwości dotyczących odpowiedniego radia oraz samego powstania reklamy. Stawki często różnią się znacznie w zależności od wielkości stacji. Czy warto zainwestować w dłuższą kampanie w mniej znanym radiu, czy może w krótszą w radiu o większym zasięgu. 

Tutaj również służymy naszą radą, doświadczeniem i preferencyjnymi warunkami. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap tworzenia takiej reklamy. W krótkim, kilkusekundowym spocie ujmiemy tylko najważniejsze informacje, jednocześnie zadbamy aby reklama była chwytliwa i wpadała w ucho. Pomożemy dobrać idealnego lektora. 

Zrealizujemy każdy nawet najbardziej zwariowany pomysł. 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Czy wiesz że…

Najdroższym czasopismem w Polsce jest ekskluzywne pismo „25 magazine”, którego redaktorem naczelnym jest Anja Rubik. Magazyn kosztuje około 275 zł, ukazuje się co pół roku i jest dostępny jedynie w wybranych miejscach. 

SKONTAKTUJ SIĘ

  Wyrażam zgodę na zasady zawarte w

  politce prywatności.

  KONTAKT

  +45 515 755 588

  ul. Tomasza Zana 8/1

  71-161 Szczecin