RZECZNIK PRASOWY
KONFERENCJE PRASOWE

Komunikacja z mediami

Szykuje się mocna ekspansja na lokalnym rynku, rozbudowa firmy, otwarcie nowej inwestycji, przedstawienie flagowego produktu, zwiększanie zatrudnienia lub inne spektakularne wydarzenie w życiu Twojej firmy? Wyznaczyłeś zespół projektowy, który ma zadbać o realizację tego zadania, ale czy pomyślałeś o komunikacji z mediami? 

Media relations to jeden z elementów dbania o wizerunek Twojego biznesu. Można liczyć na to, że media same zainteresują się Twoim sukcesem. My jednak wolimy działać bardziej aktywnie i z chęcią wesprzemy Twój biznes w zdobyciu rozgłosu!

Oferujemy wsparcie zarówno w pojedynczych realizacjach oraz pełną obsługę PR. Współpraca z nami to komfort dla Twojego zespołu, który otrzyma wsparcie i zaoszczędzony czas może zaangażować w inne zadania, ale również oszczędność Twojego budżetu, ponieważ płacisz tylko wtedy, gdy działamy, a nie w miesięcznym abonamencie. Warunki współpracy zawsze dostosowujemy do oczekiwań i możliwości naszych klientów.

Inauguracja nowej hali KK Wind Solutions, 2019

Oferujemy wsparcie w zakresie:

  • tworzenia materiałów prasowych i przesyłania ich do redakcji,

  • inicjowanie wywiadów,

  • organizacja konferencji prasowych oraz briefingów,

  • monitoring w mediach,

  • opieka medialna dla prelegentów lub gości wydarzeń, również tych zagranicznych (uwzględnione wsparcie tłumacza).

z19244259FBW,KK-Wind-Solutions
Otwarcie nowej hali KK Wind Solutions, 2015
Otwarcie nowej hali KK Wind Solutions, 2015

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Czy wiesz że….

” Prasa jest jednym z najstarszych środków masowego przekazu, a jej początkowe fazy stwierdzono jeszcze w II wieku p.n.e. w Chinach, czy też w Europie słynne „Acta Diurna Populi Romani” założone przez Juliusza Cezara w 59 p.n.e. Prawdziwy rozwój prasy datuje się na wiek XVIXVIII, kiedy to po wynalezieniu druku zaobserwowano dynamiczny rozwój prasy – powstawanie periodyków (1562, Włochy), czy magazynów (1594, Niemcy). W XIX wieku prasa zaliczona została oficjalnie do mass mediów. ” – źródło Wikipedia.

SKONTAKTUJ SIĘ

Wyrażam zgodę na zasady zawarte w

politce prywatności.

KONTAKT

+45 515 755 588

ul. Tomasza Zana 8/1

71-161 Szczecin