SOCIAL MEDIA

Portale społecznościowe już dawno rozszerzyły swoją działalność na promocje marki firmy. Obecnie każda marka korzysta z możliwości budowania swojego wizerunku i wspierania sprzedaży z pomocą social mediów. Warto pamiętać, że tutaj nic nie dzieje się przypadkowo. Zarządzanie komunikacją za pośrednictwem social mediów wymaga opracowania strategii komunikacji oraz określenia odbiorców, do których będziemy kierować nasze treści. 

Naszych klientów wspieramy zarówno w zarządzaniu ich profilami w mediach społecznościowych, jak i w stworzeniu profili od zera. Przygotowujemy ich również do samodzielnego zarządzania kontem. Nasza oferta, w przeciwieństwie do wielu agencji, nie opiera się na ilości publikowanych postów. Naszym celem jest wspieranie celów sprzedażowych o wizerunkowych naszego klienta, a nie publikowanie z góry ustalonej ilości postów dla „wyzerowania licznika”. 

 

Filmy z lektorem

Przygotowujemy proste filmy i współpracujemy z lektorem, który przybliża Twoim klientom szczegóły Twojego produktu lub usługi.

Cykliczne akcje i chwytliwe grafiki

Zaproponujemy Ci szereg akcji promocyjnych i stworzymy do nich tematyczne grafiki. Mam za sobą ciekawe realizacje dla branży beauty, dziecięcej i szkoleniowej.

Zbudujemy zaangażowaną społeczność

Wierzymy, że portale społecznościowe powinny być prowadzone w sposób pozwalający na dialog z klientem, a nie monolog firmy. Pozwoli to zbudować zaangażowaną w markę społeczność, która czuje, że jej obecność na tej stronie jest ważna.

Facebook Adds

Zaproponujemy szereg płatnych reklam w celu zwiększenia rozpoznawalności marki i zwiększenia zasięgu w sieci.

Ciekawe relacje na stories

Twoje stories świeci pustkami? Nie masz pomysłu co mogłoby się tam znaleźć lub nie lubisz się nagrywać. Pomożemy Ci wypełnić tą lukę. Przygotujemy nagrania lub ciekawe grafiki, które będziesz mógł wykorzystywać w sposób uniwersalny.

Będziemy w kontakcie...

... z Twoją społecznością. Jeśli brakuje Ci czasu na odpowiadanie na liczne komentarze lub ich moderacje, z chęcią podzielimy się naszym czasem. Oferujemy nie tylko obsługę czatu strony, ale również moderacje komentarzy.

Stworzenie i obsługa wydarzenia w social mediach

Dla nadchodzącego wydarzenia stworzymy specjalny profil w mediach społecznościowych, wesprzemy jego promocje i sprzedaż biletów. Zapewniamy pełną obsługę tj. stworzenie opisów wydarzenia, prelegentów, atrakcji, sprzedaż biletów, kontakt z zainteresowanymi osobami i uczestnikami, płatna promocja oraz relacja na żywo w dniu wydarzenia.

Otwórz się na zagraniczny rynek

Twoje profile możemy prowadzić w języku polskim i angielskim bez angażowania dodatkowo tłumacza, dzięki czemu zaoszczędzimy Twoje pieniądze. Jeśli sprzedajesz produkty, warto pomyśleć o wyjściu na zagraniczny rynek!
Możemy Ci w tym pomóc.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Czy wiesz, że Facebook zatrudnia 

33 606 osób 

a jego przychód w 2014 wyniósł 

12 466 mld USD 

(Newsroom Facebook’a 2019r)

SKONTAKTUJ SIĘ

  Wyrażam zgodę na zasady zawarte w

  politce prywatności.

  KONTAKT

  +45 515 755 588

  ul. Tomasza Zana 8/1

  71-161 Szczecin