STWORZENIE, PROMOCJA I OBSŁUGA WYDARZEŃ

Myślisz o zorganizowaniu konferencji z ciekawym prelegentem? 

Brakuje Ci pomysłu jak zacząć lub obawiasz się, że nie poradzisz sobie z organizacją i promocją?

Opowiedz nam o swoim pomyśle!

Przeprowadzimy Cię przez poszczególne etapy, od opracowania planu, aż po organizacje, promocje, pozyskanie partnerów oraz realizacje w dniu wydarzenia.

Ustalamy harmonogram działania i promocji.
Zapewniamy najlepsze tłumaczenie (konsekutywne lub symultaniczne) oraz prowadzenie
wydarzenia (konferansjer).
Uczestników konferencji zawsze witamy profesjonalnie przygotowaną Recepcją, która udziela wszystkich dalszych informacji.

Zapewniamy wsparcie przy promocji oraz uzyskaniu patronatów, partnerów i sponsorów.

Negocjujemy najlepsze warunki finansowe z podwykonawcami, takimi jak agencje reklamowe, reklama w mediach i prasie, gadżety reklamowe.

Wdrażamy platformy do sprzedaży biletów, tłumaczymy materiały dla uczestników oraz dbamy o wszelkie inne organizacyjne oraz wizerunkowe zadania. 

Zadowolony i odprężony organizator

Twoje zadanie to w odpowiednim momencie przywitać uczestników, a na koniec otrzymać gratulacje za pełen profesjonalizm. My zorganizujemy całą resztę, a następnie dopilnujemy, żeby wszystko przebiegło bez żadnych zakłóceń. Pomimo kompleksowej realizacji, zadbamy abyś zawsze był poinformowany o statusie zadań.

Międzynarodowe doświadczenie

Mamy doświadczenie w organizacji wydarzeń o randze lokalnej, ale również międzynarodowej. Podczas naszej współpracy możemy wspierać Ciebie w opiece nad zagranicznymi prelegentami, organizując im transport, nocleg oraz zwiedzanie miasta. Twoja bariera językowa nie będzie żadną przeszkodą, ponieważ otrzymasz od nas pełne wsparcie w tym zakresie.
Zapewniamy opiekę medialną nad znanymi mówcami, pełniąc rolę rzecznika prasowego i koordynując kontakt z mediami według ich preferencji.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Czas na nową stronę? Robimy ją po angielsku? Niezależnie od tego czy już masz, czy chcesz mieć napisz do nas!

SKONTAKTUJ SIĘ

  Wyrażam zgodę na zasady zawarte w

  politce prywatności.

  KONTAKT

  +45 515 755 588

  ul. Tomasza Zana 8/1

  71-161 Szczecin