TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Twoje małe – duże miejsce w sieci, czyli strona internetowa firmy…

Kiedy mamy już logo, treści i grafiki warto się tym wszystkim pochwalić. Częstym błędem, z którym spotykamy się pracując z naszymi klientami podczas tworzenia stron internetowych, jest zbyt duże skupienie się na dostosowaniu strony i treści na niej się znajdujących do naszych preferencji. 

Uważamy, że strona powinna odpowiadać przede wszystkim preferencjom odbiorców, czyli Twoich klientów, kandydatów do pracy, uczniów i innych. Powinna być prosta (nawet, gdy rozbudowana), funkcjonalna i działać szybko oraz poprawnie na wszystkich urządzeniach elektronicznych.

Najważniejszym celem dla nas jest dostarczenie Ci produktu, który będzie spełniał potrzeby odbiorców oraz prezentował spójność z Twoją marką. Zanim określimy naszemu specjaliście od projektowania stron konkretne oczekiwania, stawiamy się w pozycji Twojego klienta, aby jak najlepiej mówić jego językiem. 

Treści na stronę przygotowujemy w taki sposób, aby informować o wszystkich wartościach i cechach produktów lub usług, jednocześnie jednak unikać mocno technicznego poziomu języka, slangu branżowego i wszelkich zwrotów, które utrudnią zrozumienie całości. Bardzo mocno pracujemy nad tym, aby poznać usługę lub produkt, wtedy jesteśmy najbardziej skuteczni. 

Kiedy już zapoznamy się z Twoim produktem lub usługą i określimy naszego odbiorcę, wyznaczymy plan realizacji, abyś w każdym momencie mógł śledzić nasze dokonania. Praca w takim systemie pozwoli nam realizować Twoje oczekiwania i na bieżąco wdrażać wszystkie uwagi. Dzięki temu nie jesteś zaskakiwany finalną wersją strony.

Twoją stronę możemy przygotować od razu w wersji angielskiej. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze, które musiałbyś zainwestować w przyszłości na aktualizacje strony i tłumaczenie treści. 

www.safer3.pl

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Czy wiesz że…

Pierwsza w historii internetowa witryna powstała 20 grudnia 1990 roku w Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych. Stworzył ją brytyjski fizyk Tim Berners-Lee. Szerszej publiczności została udostępniona niecały rok później – w sierpniu 1991 roku. Tę datę możemy uznać za początek sieci w formie, którą znamy do dzisiaj.

Źródło Engadget.com

SKONTAKTUJ SIĘ

  Wyrażam zgodę na zasady zawarte w

  politce prywatności.

  KONTAKT

  +45 515 755 588

  ul. Tomasza Zana 8/1

  71-161 Szczecin