O mnie

Miło, że zajrzałeś do tej zakładki.

Nazywam się Angelika Muchowska. Ukończyłam studia na kierunku Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Szczecińskim. Początki mojej kariery to praca przy tłumaczeniach konsekutywnych i pisemnych oraz nauczanie języka angielskiego. 

Ogromną przyjemność czerpałam z pracy na scenie, od zawsze też lubiłam pracę z ludźmi. Bardzo szybko wciągnęła mnie praca na eventach. Po raz pierwszy zaproponowano mi prowadzenie wydarzenia w roli konferansjera w 2013 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie rozwijam się, nie tylko już jako konferansjer, ale również prezenter. 

Od zawsze powtarzam, że pasja do języka angielskiego i miłość do sceny pozwoliła mi poznać fantastycznych ludzi, brać udział w prestiżowych wydarzeniach i odwiedzać ciekawe miejsca. Od lat prowadzę oraz tłumaczę wydarzenia w całej Polsce. Mam już za sobą ponad 500 wydarzeń, eventów, nagrań i tłumaczonych spotkań

Poprowadziłam ceremonie inaugurujące ponad 400 tys. m² magazynów logistycznych i hal produkcyjnych dla międzynarodowych firm takich jak: Panattoni Europe, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, TECE Industrial, Hengst Filtration, KK Wind Solutions, AUTODoc Logistics czy Balticdesign Institute.

Miałam okazję być moderatorem światowych konferencji oraz prowadzić prestiżowe wydarzenia targowe w branży odnawialnych źródeł energii, e-commerce, rynku pracy, eventowej, beauty czy ślubnej. 

W latach 2020-2021 branża eventowa znacznie zwolniła. Wprowadzane w pandemii obostrzenia zredukowały ilość wydarzeń odbywających się stacjonarnie. Konferansjerzy również musieli odnaleźć się w nowej „wirtualnej” rzeczywistości. Postanowiłam popracować nad swoim warsztatem pracy nad realizacjami prowadzonymi w studio przed kamerami. Bardzo szybko okazało się, że doskonale odnalazłam się w nowym środowisku. W połowie 2021 roku rozpoczęłam współpracę z telewizją internetową przy realizacji wiadomości, ale również dostałam możliwość prowadzenia swojego autorskiego programu „Dzień Dobry Dobra”. 

Jestem niezwykle dynamiczną, towarzyską i otwartą osobą. Doskonale odnajduję się w każdym środowisku, dzięki temu otrzymuje propozycję prowadzenia naprawdę różnych wydarzeń – od rodzinnych pikników, po międzynarodowe i wysokiej rangi eventy. Ostatecznie to publiczność wydarzenia determinują moją energię i styl prowadzenia. 

Moją ważną cechą jest również kreatywność. Nie tylko jestem w stanie poradzić sobie w niecodzienny sposób z przesunięciami poszczególnych elementów wydarzenia, to jeszcze często moje pomysły są wykorzystywane do uatrakcyjnienia eventu. Do swoich zadań podchodzę z dużym zaangażowaniem, dzięki czemu nie jestem tylko „zleceniobiorcą”, a partnerem całego wydarzenia. 

Mama nadzieję, że ten wstęp zachęcił Was do rozpoczęcia współpracy ze mną! Z chęcią spotkam się przy kawie, aby omówić Wasze wydarzenie. 

Jeśli potrzebujecie dodatkowych argumentów, zajrzyjcie do zakładki referencje.

REFERENCJE

OPOWIEM CI O SOBIE WIĘCEJ JEŚLI MASZ CZAS

ŚLEDŹ MOJĄ PRACĘ NA INSTAGRAMIE