LEKTOR ANGIELSKIEGO

Nauczyciel języka dla każdego

Już w trakcie studiów uczyłam języka angielskiego dzieci oraz młodzież. Nauka języków obcych jest niezmiernie ważna nie tylko na wzgląd przyszłej pracy. Znając dobrze język, zyskujemy swobodę, przebywając za granicami naszego kraju. Język angielski pełni funkcje oficjalnego bądź półoficjalnego w ponad 60 krajach. Jest to ważny element współpracy i relacji międzynarodowych i często zyskuje przydomek pierwszego uniwersalnego nowożytnego języka ludzkości. Według szacunków Newsweek’a w 2016 roku liczba osób mówiących w języku angielskim wynosiła 527 milionów.

Prowadzę lekcje dla dzieci od najmłodszych lat, umożliwiając im w przyjemny sposób na tzw. „pierwszy kontakt” z językiem.  Układanki, wspólne piosenki i rymowanki to droga do podbicia małego serca. Warto podkreślić, że wczesne lata u dziecka to doskonały czas na naukę języka angielskiego, ale tylko wtedy gdy dziecko odwzajemni tę chęć. Dlatego bardzo staram się, aby lekcje dla najmłodszych były przede wszystkim ciekawe i kolorowe. 

Nauka dla młodzieży to często rozwiązywanie ich trudności w zrozumieniu aspektów gramatycznych i przełamywanie bariery mówienia. Niestety niewystarczająca ilość czasu na ćwiczenie swobodnej komunikacji w szkole, potęguje strach przed mówieniem w obawie popełnienia błędów. Pomagam w nadrobieniu zaległości, uwalniam stres związany z mówieniem i pomagam rozszerzyć zasób słów ucznia. Przygotowuje uczniów do egzaminów oraz testów angielskiego. 

Zajęcia z dorosłymi to w dużej mierze konwersacje, które pozwalają im na poprawienie swojej wymowy, uzupełnienie słownictwa branżowego i przełamanie niechęci do używania języka. W zależności od stawianego sobie celu dopasowujemy charakter i sposób odbywania lekcji. Oferuję zajęcia stacjonarne lub lekcje online, albo połączenie tych dwóch metod

Czasu mało a uczniów wiele, dlatego też wspierają mnie również inni lektorzy, których możecie poznać bliżej w zakładce O Nas

 

REFERENCJE